Управління взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 70-13-51
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

Управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи перебуває у стадії ліквідації

НА СУМЩИНІ ГОТОВІ ЗАБЕЗПЕЧИТИ ПРАВОПОРЯДОК ПІД ЧАС МАСОВИХ ЗАХОДІВ, ПРИСВЯЧЕНИХ ДНЮ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ

20 листопада 2019 року заступник голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ та начальник управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи облдержадміністрації Віталій ТИМОШЕНКО взяли участь у спільній нараді з представниками поліції  Сумської області та громадськості.

 «Сумщина є прикордонним регіоном, і я закликаю усіх присутніх об’єднати зусилля задля забезпечення спокою і правопорядку в місцях проведення пам’ятних заходів», - зазначив під час виступу Іван Боршош.

В Головному управлінні поліції в цілодобовому режимі працює Ситуаційний центр, який моніторить криміногенну обстановку в області і координує дії територіальних підрозділів поліції у разі будь-яких її змін. Також створені групи документування, спеціалізовані групи з числа спеціалістів -вибухотехніків та кінологів, передбачено додатковий резерв сил і засобів.

 Аби не допустити фактів вандалізму, провокацій чи будь-яких інших правопорушень, до місць проведення масових заходів, поминальних молебнів, меморіальних дошок, пам‘ятних знаків, обелісків та поховань загиблих героїв Майдану й учасників АТО наближені піші та автомобільні наряди поліції, додаткові екіпажі патрульної поліції.

На території області планується 12 масових заходів, участь у яких приймуть близько півтори тисячі громадян. Традиційно найбільше масових заходів відбудеться на території Сум, тому охорону громадського порядку в обласному центрі забезпечуватимуть 76 поліцейських.

Закликаємо жителів та гостей області дотримуватись правил безпечної поведінки під час перебування в місцях великого скупчення людей, не зловживати спиртним, поважати світогляд та політичні переконання інших громадян і не порушувати громадський порядок.