Управління взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 70-13-51
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

Управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи перебуває у стадії ліквідації

СТРОКОВА СЛУЖБА – ПОЧЕСНИЙ ОБОВ’ЯЗОК КОЖНОГО ГРОМАДЯНИНА

У ході наради з питань організації призову громадян на строкову військову службу в жовтні – грудні цього року заступник голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ вкотре наголосив на необхідності повного виконання завдань з призову спільними зусиллями органів влади та військових  комісаріатів області

«Я вірю, що жителі Сумщини  – свідомі та патріотично налаштовані, але разом з цим, посадовим особам та військовим необхідно посилити роз’яснювальну роботу серед населення»,  наголосив Іван Боршош під час наради.

За словами  начальника управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи облдержадміністрації Віталія ТИМОШЕНКА, попередні призови Сумська область виконувала на 100%. Посадовець висловив сподівання, що завдання і цього призову будуть виконані в повному обсязі.

«Лише якщо кожен з відповідальністю поставиться до виконання завдання, якщо всі будемо працювати належним чином,  спільно,  в одній команді ми досягнемо стовідсоткового результату»,   зауважив він.

За результатами обговорень, головам призовних комісій, військовим комісарам доведені основні завдання та вимоги, надані відповідні доручення.

Нагадаємо, що з 1 жовтня  проводиться черговий призов на строкову військову службу. У вересні Президент України Петро ПОРОШЕНКО підписав указ, яким продовжив осінній призовний період до грудня 2018 року.

Планове завдання з призову для Сумської області – 741 особа з урахуванням резерву.

Призову підлягають юнаки віком від 20 до 27 років. Термін служби для осіб з вищою освітою - 1 рік, для всіх інших – 1,5 роки. Юнаки, які проходять строкову службу, не будуть направлятися в райони, де проводиться операція об’єднаних сил.

За інформацією офіційного сайту Сумської обласної державної адміністрації