Управління взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 70-13-51
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

Управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи перебуває у стадії ліквідації

ГОТУЄМОСЬ ДО СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

14 жовтня наша країна відзначає День захисника України. Свято встановлено з метою вшанування мужності і героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і перемог Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві.

З цієї нагоди 09 жовтня 2018 року під керівництвом заступника голови Сумської обласної державної адміністрації ІВАНА БОРШОША за участю начальника управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської обласної державної адміністрації ВІТАЛІЯ ТИМОШЕНКА Сумського обласного військового комісара ТАРАСА ДАВИДЕНКА, представників Головного управління Національної поліції у Сумській області, Сумської міської ради проведено нараду з питань організації та проведення урочистих заходів, військового параду з нагоди Дня захисника України.

Під час наради були розглянуті та узгоджені питання щодо підготовки та проведення військового параду, виставки військової техніки, визначено відповідальних осіб за підготовку та проведення Дня захисника України.

«Усі міські заходи, організовані до визначних дат, мають бути організовані і проведені на найвищому рівні. Порядок, безпека, повага до людей, до ветеранів, до сімей загиблих мають бути на першому місці», - наголосив заступник голови ІВАН БОРШОШ.

За підсумками наради надані доручення щодо організації проведення свята та забезпечення безпеки громадян під час проведення урочистостей.