Управління взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 70-13-51
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

Управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи перебуває у стадії ліквідації

ВАША ДОПОМОГА ВІЙСЬКОВИМ ТА СИЛОВИКАМ Є ДЛЯ НИХ СЬОГОДНІ ВКРАЙ НЕОБХІДНОЮ

Очільник області Микола КЛОЧКО закликав всіх керівників райдержадміністрацій, міських голів та голів ОТГ активніше допомагати силовим структурам та військовим формуванням

Голова облдержадміністрації під час засідання колегії облдержадміністрації після виступу начальника управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Віталія ТИМОШЕНКА про стан виконання Комплексної обласної програми «Правопорядок на 2016-2020 роки» зазначив, звертаючись до представників влади на місцях: «Наразі наша з вами допомога є для правоохоронних структур та військових формувань вкрай необхідною. Тому я звертаюся до своїх колег, щоб вони не лише надавали допомогу правоохоронним структурам, військовим формуванням, Національній гвардії, Державній прикордонній службі, але й знаходили можливості додаткового фінансування».

А заступник голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ звернувся до влади Тростянеччини з проханням активніше допомагати військовій частині 2276: «За останні два роки ні Тростянецький район, ні місто Тростянець жодним чином не допомогли цій військовій частині. Вона знаходиться поруч із вами і у випадку загрози першою буде захищати вашу територію. Тому допоможіть, якщо не грошима, то хоча б матеріалами. Військові зараз активно будуються, є потреба в пиломатеріалах, будівельних матеріалах тощо».