Управління взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 70-13-51
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

Управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи перебуває у стадії ліквідації

СУМЩИНА ЗАРАДИ ЖИТТЯ

18 вересня в приміщенні Сумської обласної державної адміністрації  під головуванням начальника управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської обласної державної адміністрації Віталія ТИМОШЕНКА відбулася нарада з представниками Міністерства юстиції України та громадськістю.

На нараді були присутні заступник начальника Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України з питань дотримання прав засуджених і осіб, узятих під варту Олег ТОРКУНОВ, директор Державної установи «Центр охорони здоров’я Державної кримінально-виконавчої служби України» Сергій ВАСИЛЬЄВ, керівник групи впровадження проектів Глобального Фонду по боротьбі з ВІЛ, туберкульозом, малярією Євген ХАНЮКОВ, директор проекту Serving Life Світлана ЛЕОНТЬЄВНА та інші.

«Лише спільними зусиллями, крок за кроком, можемо зменшити шкоду в пенітенціарних закладах Сумщини та дати можливість особам звільненим  з установ виконання покарань повернутися додому здоровими та повноцінними членами суспільства, адже нам разом жити в одному місті, регіоні, країні…», - наголосив під час наради Віталій ТИМОШЕНКО.

Під час наради обговорено питання взаємодії місцевої влади та громадських організацій у формуванні та реалізації місцевих політик і залученні ресурсів місцевих бюджетів на протидію соціально-небезпечним захворюванням.

Під час обговорень делегація зазначила, що Сумщина являється пілотним проектом по впровадженню замісної терапії для наркозалежних в пенітенціарних закладах. Ще 2015 році, коли начальником обласного управління пенітенціарної служби України був Віталій ТИМОШЕНКО, було укладено угоду про співпрацю та впроваджено замісну терапію для наркозалежних в Сумському слідчому ізоляторі.

«На сьогоднішній день ми маємо вже певні позитивні результати та зрушення в цьому напрямку. Тому досвід Сумського СІЗО необхідно впроваджувати в усіх установах пенітенціарної служби країни», - зазначив під час свого виступу Сергій ВАСИЛЬЄВ.

Разом з тим, з позитивного боку було відмічена організація та здійснення громадського контролю за дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів засуджених осіб з боку обласної спостережної комісії та  відзначено позитивну роботу філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області відносно осіб звільнених від відбування покарання.

По завершенню представники Міністерства юстиції України подякували облдержадміністрації, в особі голови, Миколі КЛОЧКУ, голові Сумської обласної ради Володимиру ТОКАРУ та  голові Сумської райдержадміністрації Геннадію ДОРОШЕНКУ за фінансову підтримку пенітенціарних закладів Сумщини, адже вже в цьому році було виділено близько 2 млн.грн.