Управління взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 70-13-51
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

Управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи перебуває у стадії ліквідації

ЗАКЛЮЧНИЙ ЕТАП ОДНОДЕННИХ ЗБОРІВ З ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ ПРОВЕДЕНО НА ГЛУХІВЩИНІ

У них взяли участь тимчасово виконуючий обов’язки начальника управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської обласної державної адміністрації Михайло КРИВОРОТЕНКО, представники обласного військового комісаріату, а також представники місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, організацій Глухівського, Буринського, Путивльського та Ямпільського районів.

Це останній з шести запланованих раніше етапів проведення одноденних зборів з територіальної оборони, які вже відбулися в Роменському, Охтирському, Сумському, Конотопському, Шосткинському районах.

Підсумовуючи заключний етап зборів, Михайло КРИВОРОТЕНКО зауважив, що всі одноденні збори пройшли на високому рівні, керівники районів та міст області активно долучалися до проведення і це дає підстави вважати, що й широкомасштабні навчання Сумської бригади територіальної оборони з практичним призовом військовозобов’язаних пройдуть на належному рівні.

Нагадаємо, що з 28 вересня по 7 жовтня цього року буде проведено широкомасштабне навчання Сумської бригади територіальної оборони з практичним призовом військовозобов’язаних.