Управління взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 70-13-51
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

Управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи перебуває у стадії ліквідації

ВЛАДА І ПРАВООХОРОНЦІ СУМЩИНИ ЗАКЛИКАЮТЬ ЖИТЕЛІВ ТА ГОСТЕЙ ОБЛАСТІ ДОТРИМУВАТИСЬ ПРАВИЛ БЕЗПЕКИ ТА ПРАВОПОРЯДКУ ПІД ЧАС СВЯТ

На цьому наголосив заступник голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ за підсумками координаційної наради, що відбулася в Головному управлінні Національної поліції Сумської області.

На нараді також були присутні тимчасово виконуючий обов’язки начальника управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської обласної державної адміністрації Михайло КРИВОРОТЕНКО, керівники правоохоронних та силових структур області.

«В першу чергу я вважаю за необхідне широко задіяти представників громадських об‘єднань та організацій, налагодити тісну співпрацю місцевих органів влади з правоохоронними структурами на місцях, задля якнайшвидшого реагування на зміні в обстановці, вести постійний обмін  інформацією. Не менш важливо забезпечити охорону наших пам’ятників та символів держави, аби уникнути безглуздих провокацій. Діючи спільно, ми можемо забезпечити порядок та спокій в нашому регіоні», - зауважив під час свого виступу  Іван БОРШОШ.

Доповнюючи Михайло КРИВОРОТЕНКО зазначив, що на території Сумської області діє «жовтий» рівень терористичної загрози, тому особливу увагу треба звернути на забезпечення безперебійного функціонування усіх сфер життєдіяльності в області, попередження будь-яких проявів сепаратиського характеру, недопущення конфліктів та зростання  напруженості в суспільстві, у тому числі на грунті політичних, релігійних чи соціальних переконань.

Начальник ГУНП області Микола ЛУШПІЄНКО  довів до відома присутніх, що в області очікується проведення 52 масових заходів, участь в яких візьмуть більше 11 тисяч громадян. Під час народних гулянь та офіційних заходів порядок будуть забезпечувати більше 400 працівників поліції.

В ході наради керівники прокуратури, управління СБУ, служби надзвичайних ситуацій, частини Національної гвардії, прикордонної та міграційної служби досягли певних домовленостей стосовно підтримання постійного контакту та співпраці протягом святкових днів, визначили кількість задіяних сил кожної служби і їх розстановку, розробили та узгодили відповідні плани по забезпеченню порядку та реагуванню на зміни в обстановці. 

Закликаємо жителів та гостей області дотримуватись правил безпечної поведінки під час перебування в місцях великого скупчення людей, не зловживати спиртним, поважати віросповідання прихожан інших конфесій, не порушувати громадський порядок, і провести свято у спокійній і затишній обстановці.