Управління взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 70-13-51
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

Управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи перебуває у стадії ліквідації

НА СУМЩИНІ ПРОХОДЯТЬ ВІЙСЬКОВІ ЗБОРИ СУМСЬКОГО БАТАЛЬЙОНУ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ

Навчання відбуваються за участі керівництва облдержадміністрації, міської ради та Краснопільського, Лебединського і Сумського районів.

«Сьогодні ми проводимо одноденні збори з метою досягнення єдиного розуміння з керівниками місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, організацій завдань щодо формування підрозділів Сумського батальйону територіальної оборони», – зазначив голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО.

За його словами, ці навчання  є своєрідною підготовкою до навчання з територіальної оборони, які проводитимуться відповідно до затвердженого командувачем оперативного командування «Північ» Плану, у період з 28 вересня по 7 жовтня 2018 року з практичним призовом на навчальні збори військовозобов’язаних для комплектування Сумської бригади територіальної оборони.

Як наголосив заступник очільника області Іван БОРШОШ, під час головних для нашої області військових навчань, які пройдуть восени, Сумська бригада територіальної оборони має продемонструвати не лише мужність і витривалість, а й військову згуртованість, єдність і готовність захищати свою область. 

Теоретичну підготовку Сумського батальйону територіальної оборони для учасників зборів провів заступник командира Сумського обласного військового комісаріату Сергій ШУЛЯКОВ.

За словами начальника управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Віталія ТИМОШЕНКА, ці навчання під гаслом «Захисти свій дім – захисти свою Україну», аби кожен міг постояти за свою домівку і кордони.

На військовому полігоні військової частини А1476 Збройних Сил України усі присутні пройшли курс з тактичної, інженерної, медичної та спеціальної підготовки. Виконали  вправи стрільб з пістолета Макарова та автомата Калашникова тощо.