Управління взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 70-13-51
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

Управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи перебуває у стадії ліквідації

ГОТУЄМОСЯ ДО ПРОВЕДЕННЯ ОДНОДЕННИХ ЗБОРІВ З ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ, ЩО БУДУТЬ ПРОХОДИТИ В СУМСЬКОМУ РАЙОНІ

13.08.2018 року під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Івана БОРШОША проведено нараду з питань підготовки до одноденних зборів з територіальної оборони що будуть проходити в Сумському районі.

У нараді також взяли участь начальник управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської ОДА Віталій ТИМОШЕНКО, голова Сумської РДА Геннадій ДОРОШЕНКО, голова Краснопільської РДА Сергій ХРУПА, голова Лебединської РДА Віктор ХИМИЧ, заступник Сумського міського голови Максим ГАЛИЦЬКИЙ, військовий комісар Сумського обласного військового комісаріату Тарас ДАВИДЕНКО, командир Сумської бригади територіальної оборони Юрій ПОЛОУС, т.в.о. військового комісара Сумського міського військового комісаріату Анатолій ОДНОВ’ЮНОВ та інші.

«Громадяни Сумського регіону як завжди свідомі та патріотично налаштовані, але разом з цим, посадовим особам та військовим необхідно посилити роз’яснювальну роботу серед населення,- наголосив під час наради Іван БОРШОШ.

Під час наради визначили об’єм робіт, які необхідно буде провести  з метою підготовки та забезпечення навчальних зборів, визначили виконавців та відповідальних за їх проведення.