Управління взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 70-13-51
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

Управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи перебуває у стадії ліквідації

У РОМЕНСЬКОМУ РАЙОНІ ВІДБУЛИСЯ ПЕРШІ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ НАВЧАЛЬНІ ЗБОРИ З ЗАГОНОМ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ

До зборів залучалися мешканці Роменського району та сусідніх районів, працівники підприємств та організацій, представники бізнесових структур тощо

«Одним з основних питань сьогодення є питання оборони та територіальної  цілісності нашої  країни. Українська державність зіткнулася з суворими викликами сучасності. Російською Федерацією на Сході нашої країни нахабно застосовується концепція нового способу ведення війни, – зазначив заступник голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ. – Здобути перемогу у цій війні можливо лише при умові повної консолідації суспільства для досягнення певної мети, а мета – це територіальна цілісність і готовність територіальних громад протистояти сепаратизму, проявам тероризму, а якщо буде потрібно і відкритій агресії».

За його словами, головні зусилля влади всіх рівнів та військових спрямовані на створення дієвої системи територіальної оборони, забезпечення належного захисту населених пунктів, територій, де живуть і працюють жителі області. Резервісти перебуватимуть не в зонах і районах проведення бойових дій, а захищатимуть рідний край.

«Нинішні одноденні навчання – це підготовка до 10-денних навчань, які відбудуться з 28 вересня по 7 жовтня на Сумщині, – говорив начальник управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Віталій ТИМОШЕНКО. – Основною метою навчань є відновлення та вдосконалення навичок особового складу щодо участі у сучасному бою з володінням штатною зброєю, здійснення злагодження взводів у визначеній організаційно-штатній структурі, їх підготовку до виконання бойових завдань за призначенням, визначення реальності спланованих заходів».

 «Ми горді, що перші навчання розпочалися на Роменщині і забезпечимо виконання всіх поставлених завдань перед органами місцевої влади та забезпечимо участь наших громадян в обороні наших територій», – наголосив голова Роменської районної державної адміністрації Валерій БІЛОХА виступаючи перед присутніми.

Після інструктажу всі учасники навчань відбули на полігон Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України в с. Гаї, де будуть відпрацьовувати навички, необхідні для оборони краю у разі потенційної небезпеки. Будуть проведені заняття з вогневої підготовки, тактичної медицини, а також навчальні стрільби з стрілецької зброї.