Управління взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 70-13-51
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

Управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи перебуває у стадії ліквідації

БЕЗПЕКА ДОРОЖНЬОГО РУХУ – ЗАПОРУКА ЖИТТЯ ТА ЗДОРОВ’Я НАСЕЛЕННЯ

07.08.2018 при заступнику голови Сумської обласної державної адміністрації Івану БОРШОШУ відбулася відеоселекторна нарада, на якій розглядалося питання щодо стабілізації рівня аварійності на автомобільних шляхах області, забезпечення контролю за роботою суб’єктів господарювання, що займаються пасажирськими перевезеннями та створення належних умов для здійснення безпечного перевезення пасажирів.

У нараді взяли участь начальник управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської облдержадміністрації Віталій ТИМОШЕНКО, голови районних державних адміністрацій, міські голови, голови об’єднаних територіальних громад, представники Управління патрульної поліції в Сумській області Департаменту патрульної поліції НПУ, ДП «Сумський облавтодор», Служби автомобільних доріг у Сумській області, Управління Укртрансбезпеки у Сумській області та інші зацікавлені структури.

За словами Івана БОРШОША, питання безпеки дорожнього руху на сьогодні є вкрай актуальним, адже останнім часом спостерігаємо тенденцію зростання рівня аварійності на автошляхах та збільшення рівня смертності внаслідок дорожньо-транспортних пригод. Тому лише спільними діями та вжиттям профілактичних заходів можемо забезпечити стабілізацію ситуації й не допустити повторення трагічних подій, які мали місце останнім часом в різних регіонах України.

Під час зустрічі присутні обговорили заходи, що сприятимуть зниженню кількості дорожньо-транспортних пригод та систему управління безпекою дорожнього руху для забезпечення захисту життя та здоров’я населення.

В свою чергу, Віталій ТИМОШЕНКО нагадав присутнім в залі та на місцях про підтримку соціальної рекламної кампанії під назвою «Стривай!», у рамках виконання Стратегії безпеки дорожнього руху, ухваленої Кабінетом Міністрів України, спрямованої на попередження дорожньо-транспортного травматизму та формування високого загального рівня дорожньої культури громадян.

За результатами наради учасникам зібрання надані відповідні протокольні доручення, спрямовані на проведення робіт з ремонту автошляхів Сумської області, встановлення відповідних дорожніх знаків, видалення зелених насаджень на обочинах проїзних доріг, а також дотримання правил під час здійснення організованих пасажирських перевезень та перевезень вантажів, що здійснюються великоваговими транспортними засобами.