Управління взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 70-13-51
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

Управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи перебуває у стадії ліквідації

СУМИ ГОТУЮТЬСЯ ПРИЙМАТИ РЕЗЕРВІСТІВ

30 липня відбулася нарада з питань організації проведення широкомасштабного навчання Сумської бригади територіальної оборони.

У нараді взяли участь заступник голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ, начальник обласного управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Віталій ТИМОШЕНКО, представники місцевої влади, заступник командувача військ оперативного командування «Північ» Олександр НЕСТЕРЕНКО та представники військового управління регіону.

Розпочали нараду з приємного. За значний особистий внесок в організація та надання всебічної допомоги особовому складу військових частин і підрозділів Збройних Сил України та активну громадську позицію Івана БОРШОША нагороджено відзнакою Міністерства оборони України – медаллю «За сприяння Збройним Силам України».

Посадовець подякував за нагороду та зауважив, що облдержадміністрація і надалі буде активно долучатися до організації та забезпечення обороноздатності регіону та сприяти Збройним Силам України.

«Проведення нарад такого формату дає змогу обговорити питання всебічної підтримки навчальних зборів, вирішити конкретні питання, досягти розуміння між керівниками місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та органів військового управління», - зауважив Віталій ТИМОШЕНКО.

В ході наради обговорено конкретні питання організації територіальної оборони, розміщення резервістів, їх забезпечення та надані протокольні доручення.