Управління взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 70-13-51
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

Управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи перебуває у стадії ліквідації

ЗАХИСТИ СВІЙ ДІМ – ЗАХИСТИ УКРАЇНУ

З 28 вересня по 7 жовтня цього року буде проведено широкомасштабне навчання Сумської бригади територіальної оборони з практичним призовом військовозобов’язаних. Про це під час наради з питань організації територіальної оборони повідомив голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО.

«Одним із основних питань, які ставлять перед нами сьогоднішні реалії, є питання організації територіальної оборони. Керівництво держави та військове керівництво визначили завдання, які ми з вами повинні виконувати в цьому напрямку, – говорив він. – Тому ми маємо досягти єдиного розуміння з керівниками місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, органів військового управління щодо завдань з формування підрозділів бригади територіальної оборони, їх розміщення та забезпечення, і провести ці навчання на високому рівні».

Заступник командувача військ оперативного командування «Північ» Олександр НЕСТЕРЕНКО, представив командний склад новоствореної бригади територіальної оборони, яка дислокується на теренах Сумщини.

За його словами, сьогодні, коли на Сході України триває збройний конфлікт, на території України в містах мають бути воєнізовані загони самооборони. Лише негайні дії місцевого населення, що спиратимуться на підтримку військових частин держави, здатні забезпечити широкий захист мешканців населених пунктів від масових атак терористичних та бандитських формувань. Вирішення цього питання можливе тільки через відповідну організацію територіальної оборони в країні. Саме це й підштовхнуло керівництво держави до прийняття рішень про утворення в кожній області України штабів, зон, районів та військових частин підрозділів територіальної оборони.

Наразі проходить призов військовозобов’язаних на навчання Сумської бригади територіальної оборони. Олександр Нестеренко повідомив, що всі, хто пройде ці навчання, не будуть без їх згоди переведені з території Сумської області, а тим більше до зони бойового конфлікту на Сході держави.

Заступник голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ та начальник обласного Управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Віталій ТИМОШЕНКО наголосили на якісному підборі кадрів для бригади територіальної оборони. Адже кожен із них при потребі має стати на захист рідного краю, захистити свою домівку, своє містечко чи село, де народився.