Управління взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 70-13-51
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

Управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи перебуває у стадії ліквідації

ВІТАЄМО ВІЙСЬКОВУ ЧАСТИНУ 3051 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ З 28-Ю РІЧНИЦЕЮ З ДНЯ СТВОРЕННЯ

За дорученням голови Сумської облдержадміністрації Василя ХОМИ, заступник голови облдержадміністрації Вячеслав ПЕЧЕНЕНКО та начальник управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської обласної державної адміністрації Віталій ТИМОШЕНКО привітали особовий склад військової частини 3051 Національної гвардії України з Днем її створення.

Посадовці висловили вдячність військовослужбовцям за самовіддану працю, мужність та стійкість, почесне виконання військового обов’язку перед державою та за вірність присязі, повсякденний захист та охорону життя людей!

«Сила та міць української держави – у єдності армії та народу. У військовослужбовців Національної гвардії України є святі слова, які переконливо визначають роль і призначення національного війська – служити українському народові. У відповідальний час народ завжди з особливою увагою дивиться на своїх захисників, для яких служіння народу – найвища честь, покликання, обов’язок», - зазначив Вячеслав ПЕЧЕНЕНКО.

Заступник голови Сумської облдержадміністрації побажав всім міцного здоров’я, злагоди, оптимізму, мирного неба над головою, наснаги та невичерпної енергій для виконання почесного обов’язку перед нашою Батьківщиною.

За сумлінне і бездоганне виконання службового обов’язку, вірність присязі та з нагоди 28-ї річниці з Дня створення військової частини було вручено почесні грамоти голови Сумської облдержадміністрації кращим військовослужбовцям частини.