Управління взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 70-13-51
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

Управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи перебуває у стадії ліквідації

ДЯКУЮ ВАМ ЗА ТЕ, ЩО СТОЇТЕ НА ВАРТІ ДЕРЖАВНОГО КОРДОНУ

За дорученням голови Сумської облдержадміністрації Василя ХОМИ заступник голови облдержадміністрації Вячеслав ПЕЧЕНЕНКО та тимчасово виконуючий обов’язки начальника управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської обласної державної адміністрації Михайло КРИВОРОТЕНКО відвідали Сумський прикордонний загін

У ході робочої зустрічі начальник загону полковник Микола РОМАНЧУК поінформував про стан охорони та облаштування державного кордону на території Сумщині, стан матеріальної бази загону.

Учасники наради розглянули ряд проблемних питань, серед яких відведення земельних ділянок для будівництва та утримання інженерно-технічних споруд та інших об’єктів прикордонної інфраструктури для забезпечення дотримання режиму державного кордону, облаштування прикордонних підрозділів.

Вячеслав Печененко залишився задоволеним результатами проведеної робочої зустрічі, подякував прикордонникам за те, що вони стоять на варті державного кордону.

За результатами зустрічі були узгоджені питання щодо подальшої співпраці та першочергового вирішення актуальних проблем.

За інформацією Сумської обласної державної адміністрації