Управління взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 70-13-51
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

Управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи перебуває у стадії ліквідації

РОБОЧИЙ ВІЗИТ ДО ВІЙСЬКОВОЇ ЧАСТИНИ 3051 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ

4 лютого 2021 року військову частину 3051 Національної гвардії України з робочим візитом відвідали заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Вячеслав Печененко та тимчасово виконуючий обов'язки начальника управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської обласної державної адміністрації Михайло Криворотенко.

Куратор правоохоронних органів ознайомився із матеріальною базою військових містечок, завданнями та функціями, які виконують гвардійці.

«На посаді заступника голови Сумської ОДА я перебуваю менше місяця. Відтак, вивчаю стан справ у області, зокрема, в оборонному секторі регіону. Ваша військова частина – це важливий елемент обороноздатності східних рубежів країни та Сумської області.

Ви виконуєте низку важливих завдань, зокрема – охорона громадського порядку, конвоювання, екстрадиція та охорона підсудних, охорона державних установ. Тож, в тому числі, і від ваших вмілих та професійних дій залежить стабільність та порядок на території Сумської області», - зазначив Вячеслав Печененко.

Також посадовець наголосив на тому, що Сумська облдержадміністрація на чолі з Василем Хомою, спільно з місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування області, і в подальшому будуть підтримувати та надавати всіляку допомогу військовій частині 3051 Національної гвардії України.