Управління взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 70-13-51
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

Управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи перебуває у стадії ліквідації

НА ФАСАДІ СУМСЬКОЇ ШКОЛИ №18 ВІДКРИЛИ МЕМОРІАЛЬНУ ДОШКУ

 Сьогодні  29 січня 2021 року відбулося відкриття меморіальної дошки на фасаді Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня №18 полковнику Збройних сил України, командиру 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади, Євге́ну Володи́мировичу КРОСТЕЛЬОВУ, який помер 19 листопада 2019 року у результаті отриманих поранень під час виконання бойових завдань з захисту територіальної цілісності України.

«Символічно, що саме у день пам’яті Героїв Крут ми відкриваємо меморіальну дошку сучасному герою – випускнику сумської школи № 18, командиру 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади полковнику Євгену Володимировичу Коростельову, – зазначив у своєму виступі Вячеслав Печененко. – На жаль, війна забирає найкращих, але ми завжди пам’ятатимемо про їх героїчні вчинки, вони завжди житимуть у наших серцях».

Під час відкриття меморіальної дошки були присутні батьки, дружина, рідні близькі, друзі, та побратими Євгена Коростельова, а також командир військової частини А1476 ЗСУ Дмитро Храпач, тимчасово виконуючий обов’язки начальника управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської обласної державної адміністрації Михайло Криворотенко та військовий комісар Сумського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олексій Сіроштан.

Додатково: Коростельов Євген народився 9 жовтня 1978 року в м. Суми, Після закінчення школи №18 вчився у Сумському інституті ракетних військ та артилерії. Потому служив у 25-й окремій повітряно-десантнійї бригаді, де пройшов військовий шлях від командира взводу до заступника командира бригади.

З 2014 року перебував у зоні проведення АТО. У вересні 2019 року очолив 128-му окрему гірсько-штурмову бригаду.

12 листопада під час обходу передових позицій Євген Коростельов підірвався на ворожій міні. За сім дняв помер від отриманих ран у харківському військовому шпиталі.

Указом Президента України нагороджений Орденом Богдана Хмельницького II ступеня (19 листопада 2019, посмертно) — за особисті заслуги у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові.