Управління взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 70-13-51
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

Управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи перебуває у стадії ліквідації

СУМСЬКА ОБЛАСНА СПОСТЕРЕЖНА КОМІСІЯ ВІДВІДАЛА СУМСЬКИЙ СІЗО

10 червня 2019 року  Сумська обласна спостережна комісія побувала у  Сумському слідчому ізоляторі де побачили як використовуються виділені з місцевих бюджетів кошти.

 «У 2018 році на потреби Сумського слідчого ізолятора було виділено 750 тис. гривень, в цьому році вже півмільйона гривень. І сьогодні ми маємо змогу побачити яким чином реалізуються кошти», - зауважив голова обласної спостережної комісії, заступник голови Сумської облдержадміністрації Іван БОРШОШ.

«Сьогодні, завдяки підтримці місцевої влади ми вже можемо бачити певні позитивні зрушення, але на цьому ми не зупиняємося і наразі опрацьовується питання подальшого додаткового фінансування для покращення умов тримання засуджених та ув’язнених», - наголосив  начальник управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи облдержадміністрації Віталій ТИМОШЕНКО.

Під час візиту також оглянуто умови утримання, виробництво де мають змогу працювати підсудні та проведено прийом з особистих питань осіб, що утримуються в установі.