Управління взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 70-13-51
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

Управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи перебуває у стадії ліквідації

НА СУМЩИНІ ТРИВАЄ ПРИЗОВНА КАМПАНІЯ

11.04.2019 року в приміщенні Сумської міської ради відбулася спільна нарада з питань проведення призовної кампанії в місті Суми.

«Вкотре наголошую на необхідності повного виконання завдань з призову в місті Суми спільними зусиллями влади міста та Сумського міського військового комісаріату», - зазначив Іван БОРШОШ.

В ході зустрічі обговорювались проблемні питання та напрацьовані шляхи їх вирішення.

Строкова військова служба – це почесний обов’язок кожного громадянина. Громадяни міста Суми насправді свідомі та патріотично налаштовані, тому варто не лише застосовувати правові форми впливу, а й посилити роз’яснювальну роботу серед молоді», - зазначив під час свого виступу тимчасово виконуючий обов’язки начальника управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи облдержадміністрації Михайло КРИВОРОТЕНКО.

Нагадаємо, що відповідно до Указу Президента України призов на строкову службу триватиме до кінця червня 2019 року. Враховуючи резерв до відправки планується 635 призовників. З них до Збройних сил України – 300 призовників, інших військових формувань – 345 призовників, з яких до Національної гвардії України – 181 призовник, до Державної прикордонної служби – 140 призовників, до спеціальної служби транспорту – 24 призовника.