Управління взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 70-13-51
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

Управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи перебуває у стадії ліквідації

ПОВЕРНЕННЯ ПРАВОПОРУШНИКІВ ДО НОРМАЛЬНОГО ЖИТТЯ В СУСПІЛЬСТВІ – СПІЛЬНЕ ЗАВДАННЯ ВСІХ ОРГАНІВ ВЛАДИ

Заступник голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ та начальник управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Віталій ТИМОШЕНКО провели робочу зустріч із керівниками Державної установи «Центр пробації», які з робочим візитом були на Сумщині

Учасники робочої зустрічі обговорили основні аспекти щодо реалізації державної політики у сфері виконання кримінальних покарань та пробації, ознайомились з інформацією про стан взаємодії органів державної влади з уповноваженими органами з питань пробації в цілому на рівні держави та окремо по регіону Сумщини.

«В реальному часі, під час активного реформування країни, альтернативні види покарання без ізоляції від суспільства, не лише показують свою ефективність, але й мають більш гуманний характер. Звичайно ж якщо правопорушення не тяжкі і на те є підстави», – зауважив під час обговорення Іван БОРШОШ.

Під час наради за результатами роботи у 2018 році, професіоналізм та ефективну взаємодію з органами виконавчої влади, Іван БОРШОШ відзначив керівника обласної філії Державної установи «Центр пробації» Миколу ГРИЧКОВСЬКОГО грамотою голови облдержадміністрації. 

У вітальному слові Віталій ТИМОШЕНКО наголосив, що пробація забезпечує повернення людини, що оступилася, до нормального життя в суспільстві, а допомагають у цьому працівники органів пробації, яким фактично доводиться занурюватися у всі аспекти життя людини.

Запрошені на нараду високо оцінили стан взаємодії між обласною владою та органів пробації Сумщини та подякували керівництву області за активну підтримку.

За результатами зустрічі визначено алгоритм спільних дій між керівництвом Сумської обласної державної адміністрації та філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області на 2019 рік.