Управління взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 70-13-51
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

Управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи перебуває у стадії ліквідації

СУМЩИНА ВІДЗНАЧАЄ 207-МУ РІЧНИЦЮ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

09 березня 2021 року у Сумах відбулися заходи з нагоди 207-ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.Участь в урочистостях в обласному центрі біля пам’ятника великому Кобзареві взяв голова Сумської облдержадміністрації Василь ХОМА, керівники  Сумської обласної ради та Сумської міської ради. Також участь в урочистому покладанні квітів до пам'ятника Тараса Григоровича Шевченка прийняв тимчасово виконуючий обов’язки начальника управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської обласної державної адміністрації Михайло КРИВОРОТЕНКО.

 «Уже стало доброю традицією 9-10 березня відзначати Шевченківські дні. Люди приходять до пам’ятників, покладають квіти Кобзарю – людині, яка присвятила все своє життя служінню Україні, оспівуванню України в своїх віршах, пейзажах, – розповів Василь Хома. – І сьогодні ми прийшли сюди, щоб також вшанувати Великого Кобзаря».

Голова облдержадміністрації зазначив, що постать Тараса Шевченка пов’язана із землями, які сьогодні входять до складу Сумської області. Тарас Шевченко бував на Сумщині кілька разів. Відвідував Ромни, Лебединський та Конотопський райони. Ці подорожі знайшли відображення у його літературній і мистецькій творчості, в повістях і щоденнику.

«Пам’ятники Тарасу Шевченку встановлені в 35 країнах світу. Та і його «Заповіт» є одним із найвідоміших віршів у світі, – повідомив Василь Хома. – Це теж для нас має бути предметом гордості. Адже це означає, що нашого Тараса знають в усьому світі».

Посадовці поклали квіти до пам’ятника Великому Кобзареві. Всі присутні вшанували пам'ять Тараса Шевченка хвилиною мовчання.