Управління взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 70-13-51
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

Управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи перебуває у стадії ліквідації

ВИЇЗНЕ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПЕНІТЕНЦІАРНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

17 січня 2014 року у м. Шостка відбулося виїзне засідання колегії управління державної пенітенціарної служби України в Сумській області за участю прокурора Сумської області Білоконя Руслана Михайловича, начальника управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської обласної державної адміністрації Клочка Костянтина Анатолійовича, радника голови Сумської обласної ради з питань взаємодії з правоохоронними органами Макаренко Василя Івановича.

У ході проведення засідання підведені підсумки оперативно-службової та фінансово-господарської діяльності установ виконання покарання Сумської області за 2013 рік визначені основні пріоритети та завдання управління Державної пенітенціарної служби на 2014 рік. Розглядалось питання кадрового забезпечення в установах виконання покарань області і дотримання вимог антикорупційного законодавства.

Одночасно обговорено питання щодо посилення роботи в напрямку взаємодії державної пенітенціарної служби з правоохоронними органами та органами місцевого самоврядування.