Управління взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 70-13-51
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

Управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи перебуває у стадії ліквідації

ПИТАННЯ БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС МАСОВИХ ЗАХОДІВ ДО ДНЯ ПАМ‘ЯТІ І ПРИМИРЕННЯ ТА ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ НА КОНТРОЛІ

Питання охорони публічного порядку під час масових заходів біля меморіалів, братських могил, обелісків та пам‘ятників були обговорені за участю заступника голови облдержадміністрації Івана БОРШОША та начальника управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської обласної державної адміністрації Віталія ТИМОШЕНКА в ході відеоселекторної координаційної наради в приміщенні Головного управління Національної поліції в Сумській області.

8 та 9 травня на території області заплановано проведення 64 масових заходів, у яких очікується участь  більше 22 тисяч громадян.

Заступник голови Сумської обласної адміністрації Іван БОРШОШ закликав керівників міста та районів під час масових заходів тримати ситуацію під контролем, постійно знаходитись у співпраці з місцевими правоохоронцями, в рамках своїх повноважень підтримувати максимальний порядок, а в разі необхідності негайно  повідомляти про ускладнення обстановки працівників поліції.

За інформацією Головного управління Національної поліції в Сумській області, забезпечувати публічний порядок на масових заходах будуть 655 працівників поліції, їм допомагатимуть військовослужбовці Національної гвардії України. На вулицях населених пунктів області будуть чергувати близько 200 працівників поліції у складі 63 автомобільних та 25 піших нарядів. Передбачена робота посилених  слідчо-оперативних та вибухо-технічних груп поліції.

Тож закликаємо жителів та гостей Сумської області провести заходи без конфліктів та провокацій, у мирній та урочистій обстановці.