Управління взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 70-13-51
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

Управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи перебуває у стадії ліквідації

ДОЛУЧАЄМОСЬ ДО ВИВЧЕННЯ ПИТАНЬ СУЧАСНОЇ НАУКИ І ПРАВА

19 квітня 2019 року на базі Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбулася традиційна Всеукраїнська науково-практична конференція студентів «Питання сучасної науки і права», участь у якій взяв начальник управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи облдержадміністрації Віталій ТИМОШЕНКО.

Віталій ТИМОШЕНКО звернувся з вітальним словом до учасників конференції, побажав присутнім плідної роботи, палких дискусій та визначення шляхів вирішення найбільш актуальних проблем сучасної науки і права. «Участь у таких наукових заходах дає вам змогу не тільки здійснити обмін інформацією про наукові здобутків різних наукових галузях, а й окреслити подальші перспективи наукових пошуків», - зазначив посадовець.

У роботі конференції також взяли участь близько 100 молодих науковців-правників з вищих навчальних закладів України. Вони приїхали з різних куточків України аби поділитися своїми науковими здобутками у галузях права, економіки та суспільних наук.

По закінченню наукового заходу найактивніші учасники та найкращі доповіді були відзначені грамотами, а всі учасники конференції отримали сертифікати.