Управління взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 70-13-51
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

Управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи перебуває у стадії ліквідації

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ РОМЕНСЬКУ ВИПРАВНУ КОЛОНІЮ (№56)

07 листопада 2018 року державна установа «Роменська виправна колонія (№56)» відзначала свій 57-ий День народження

 На урочистих зборах були присутні начальник управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Віталій ТИМОШЕНКО, керівник Сумської обласної об’єднаної організації Всеукраїнської профспілки персоналу органів та установ пенітенціарної служби Станіслав ЛУКАШ, заступник голови Роменської райдержадміністрації Василь МАЛИК, голова спостережної комісії  райдержадміністрації Володимир ТАТАРІНОВ, голова Перехрестівської сільської ради  В’ячеслав ЯРОШЕНКО  та ветерани установи.

 З моменту заснування та протягом досить довгого шляху становлення установа зазнала суттєвих змін та реформування, неодноразово змінювала назву, змінювались також умови тримання.

 «За останні роки ваша установа досягла позитивних змін. Вона відзначилась своїми позитивними досягненнями, показниками в оперативно-службовій та виробничого-господарській діяльності, забезпечення засуджених передбачених законодавством медико-санітарним обслуговуванням, поліпшення кадрового потенціалу. В цьому заслуга всіх співробітників установи, як єдиного механізму», - відзначив у вітальному слові Віталій ТИМОШЕНКО та нагородив грамотами співробітників установи.

 Керівництво установи виразило вдячність колишнім працівникам-ветеранам установи, які своєю самовідданою працею заклали фундамент для стабільного сьогодення та  подальшого розвитку колонії.