Управління взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 70-13-51
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

Управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи перебуває у стадії ліквідації

ВІТАЄМО ВІЙСЬКОВУ ЧАСТИНУ А1476 З ДНЕМ РАКЕТНИХ ВІЙСЬК ТА АРТИЛЕРІЇ

З професійним святом військовослужбовців військової частини А1476 привітали заступник голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ та начальник управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної  роботи облдержадміністрації Віталій ТИМОШЕНКО

«Це свято сильних і мужніх людей, які готові у потрібний момент стати на варті миру і спокою всіх громадян України. Артилерійські війська є основною вогневою силою в операціях. Вам випала честь захищати нашу Батьківщину, її суверенітет і територіальну цілісність», - зазначив у вітальному слові Іван БОРШОШ.

Завдяки ініціативі Сумської облдержадміністрації, депутатському корпусу та районним адміністраціям в цьому році вже виділено більше 1 млн. 600 тис. грн. військовій частині А 1476 на проведення ремонтних робіт та зміцнення матеріально-технічної бази.

 «Ваші приклади професіоналізму, витримки сміливості й самопожертви є яскравим прикладом для підростаючих поколінь. У цей день ми також схиляємо голови перед пам’яттю воїнів, які не повернулися з поля бою. Вічна їм слава!», – говорив Віталій ТИМОШЕНКО звертаючись до всіх присутніх.

По завершенню, Іван БОРШОШ вручив почесні грамоти голови облдержадміністрації кращим військовослужбовцям військової частини А1476.