Управління взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 70-13-51
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

Управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи перебуває у стадії ліквідації

ВІТАЄМО НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИЙ ЦЕНТР РАКЕТНИХ ВІЙСЬК ТА АРТИЛЕРІЇ З ДНЕМ РАКЕТНИХ ВІЙСЬК ТА АРТИЛЕРІЇ

З професійним святом співробітників науково-дослідницького центру ракетних військ та артилерії привітали заступник голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ та начальник управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної  роботи облдержадміністрації Віталій ТИМОШЕНКО

«Роль  військової науки  важко переоцінити, адже - це інноваційні підходи до вирішення питань обороноздатності. Роль ракетних військ і артилерії на Сході країни довела та обумовила необхідність збільшення наукового потенціалу Сумського воєнно-наукового закладу. Країні потрібні серйозні наукові розробки, дослідження та випробування, тому та діяльність, на яку ви направляєте всі свої сили і знання, вкрай необхідна», - зазначив у вітальному слові Іван БОРШОШ.

Розуміючи важливість розвитку військової науки, завдяки ініціативі Сумської облдержадміністрації, депутатському корпусу в цьому році було додатково виділено 200 тис. грн. науково-дослідницькому центру ракетних військ та артилерії для зміцнення матеріально-технічної бази.

З нагоди святкування, від імені облдержадміністрації, Іван БОРШОШ подарував сертифікати на два комплекти комп’ютерної техніки.

«Завдяки Вашим напрацюванням в науковій, конструкторській діяльності, вашій участі у лабораторних та польових випробуваннях відбувається розвиток озброєння та військової техніки, що дає підґрунтя для розвитку ракетних військ та артилерії вцілому», – говорив Віталій ТИМОШЕНКО.

По завершенню, Іван БОРШОШ вручив почесні грамоти голови облдержадміністрації кращим працівникам науково-дослідницького центру ракетних військ та артилерії.