Управління взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 70-13-51
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

Управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи перебуває у стадії ліквідації

У Роменській виправній колонії управління Державнїо пенітенціарної служби України в Сумській області (№56) відбувся «День відкритих дверей»

20 березня 2014 року головний спеціаліст відділу взаємодії з правоохоронними органами - секретар Сумської обласної спостережної комісії - Білик Ірина взяла участь у «Дні відкритих дверей», що відбувся у Роменській виправній колонії управління Державнїо пенітенціарної служби України в Сумській області (№56).

На заході також були присутні працівники Роменської районної державної адміністрації, Роменського міськрайвідділу міліції,  Роменського підрозділу кримінально-виконавчої інспекції, а також неповнолітні правопорушники, які перебувають на обліку, представники ЗМІ, громадськість.

Присутні оглянули дільницю карантину, діагностики та розподілу, де ознайомились з особливостями та необхідністю перебування в даній дільниці засуджених по прибуттю до установи, гуртожитки відділення соціально-психологічної служби, клуб установи, їдальню, варочний цех, де скуштували смачний хліб, який випікають безпосередньо в колонії, церкву                       св. Володимира, медико-санітарну частину та підсобне господарство установи.