Управління взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 70-13-51
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

 

Управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи перебуває у стадії ліквідації

На ділянці Сумського прикордонного загону обстановка стабільна і контрольована

Для того щоб розвіяти чутки, командування Сумського прикордонного загону провело виїзний брифінг для телевізійників в пункті пропуску «Юнаківка». Заступник начальника штабу - начальник відділу прикордонного контролю Руслан Гуцал розповів, що за останній тиждень на кордоні Сумської області з РФ ніяких порушень не зафіксовано, обстановка стабільна і контрольована.

        Так само він повідомив про заходи, які проводять прикордонники. З метою недопущення в'їзду в Україну з території РФ організованих груп, окремих осіб, які можуть брати участь у заходах екстремістського характеру на території України, в автомобільних, залізничних та місцевих пунктах пропуску проводиться посилений прикордонний контроль і відповідні заходи. Під час перевірки документів у всіх громадян РФ прикордонники проводять опитування про мету запланованого перебування в Україні. Всі автотранспортні засоби, які в'їжджають в Україну, піддаються поглибленому огляду з залученням службових собак і необхідних технічних засобів прикордонного контролю. Здійснюється опитування учасників міжнародного руху та поїзних бригад про категорії осіб, які ймовірно слідують для участі у заходах дестабілізаційного характеру. На перонах залізничних станцій, в межах пунктів пропуску, встановлюються додаткові режимні заходи, організовано взаємодію з лінійним відділом міліції на транспорті по можливості локалізації можливих конфліктних ситуацій. До заходів з посилення залучаються патріотично налаштовані члени добровільного громадського формування у порядку, визначеному Законом України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону».
За повідомленням прес-служби Сумського прикордонного загону, всі пункти пропуску Сумської області працюють в штатному режимі. Паніки та ажіотажу не спостерігається. Жодних провокацій на ділянці відповідальності загону не було.