Управління оборонної роботи,

забезпечення законності та правопорядку

 

юридична адреса: майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000

фактичне розташування: вулиця Першотравнева, 29, місто Суми, 40000

тел. (0542) 70-13-53
e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

НА СУМЩИНІ ПІДРОЗДІЛИ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ ВІДПРАЦЬОВУЮТЬ ПРАКТИЧНІ ЗАВДАННЯ З ОХОРОНИ ТА ЗАХИСТУ АДМІНБУДІВЕЛЬ

Участь у практичних навчаннях підрозділів Сумської бригади територіальної оборони разом із підрозділами Нацполіції, Нацгвардії, ДСНС взяли Командувач Сухопутних військ Збройних Сил України Олександр СИРСЬКИЙ, Міністр у справах ветеранів України Юлія ЛАПУТІНА і голова Сумської облдержадміністрації Василь ХОМА

Сьогодні учасники навчальних зборів виконували практичне завдання – імітація захоплення адміністративної будівлі. Звісно, для цього обрали адміністративну будівлю, де розташовуються Сумська облдержадміністрація, Сумська обласна рада та Сумська міська рада.

«Сьогодні ви були свідками як пройшло відпрацювання підрозділами територіальної оборони у взаємодії з правоохоронними органами, підрозділами ДСНС, Нацгвардії. Задум був такий, що мітингувальники намагаються захопити облдержадміністрацію. Диверсійно-розвідувальна група, яка намагалася захопити будівлю, була ліквідована. Я задоволений виконанням цього завдання», − зазначив Василь Хома.

Командувач сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський повідомив, що окрім Сумщини, такі навчання проходять і в інших прикордонних областях − Харківській та Чернігівській.

А Міністр у справах ветеранів Юлія Лапутіна додала, що важливо, що серед учасників територіальної оборони є колишні добровольці. Адже вони вже мають бойовий досвід.

«Ми маємо завжди бути готовими до нападу противника, особливо Сумська область, яка є прикордонною. І сьогодні підрозділи територіальної оборони показали, що Сумщина готова дати гідну відсіч ворогові», − наголосила Міністр.

Довідково. Відповідно до Плану підготовки Збройних Сил України в період з 12 до 26 травня під керівництвом Головнокомандувача Збройних Сил України на території нашої області проводяться навчальні збори підрозділів Сумської бригади територіальної оборони. Під час навчань їх учасники відпрацьовують практичні питання з охорони та захисту державного кордону; виконують завдання з контролю населених пунктів; охорони критичних об’єктів; несення служби на блокпостах, контролю населених пунктів; боротьби з диверсійно-розвідувальними силами та антидержавними незаконно утвореними збройними формуваннями тощо.