Управління оборонної роботи,

забезпечення законності та правопорядку

 

юридична адреса: майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000

фактичне розташування: вулиця Першотравнева, 29, місто Суми, 40000

тел. (0542) 70-13-53
e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВЯЧЕСЛАВ ПЕЧЕНЕНКО: ДЯКУЮ ВАМ ЗА ВИКОНАННЯ ПРИСЯГИ – ВІРНО СЛУЖИТИ УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДОВІ, ОХОРОНЯТИ ПРАВА ТА СВОБОДИ ЛЮДИНИ, ЧЕСТЬ ДЕРЖАВИ

Заступник голови Сумської облдержадміністрації від імені голови облдержадміністрації Василя ХОМИ привітав працівників патрульної поліції з нагоди 5-ї річниці утворення Управління патрульної поліції в Сумській області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України

«12 травня 2016 року в місті Суми на площі Незалежності 251 патрульний присягнув вірно служити українському народові, охороняти права та свободи людини, честь держави. П’ять років тому реформа стартувала з набору у патрульну поліцію, куди прийшла вмотивована і цілеспрямована молодь, для кого «служити та захищати людей» є не пустим звуком. Ви зросли на очах та змінюєте правоохоронну систему зсередини, – зазначив Вячеслав ПЕЧЕНЕНКО. – Ви присвятили життя боротьбі зі злочинністю і всіх вас об’єднує небайдужість до людської біди та розуміння того, що всі громадяни мають бути у безпеці».

За його словами, обласна влада, у свою чергу, не стоїть осторонь і надає допомогу поліцейським Сумщини у вирішенні нагальних питань, які виникають у вас в процесі служби.

Вячеслав Печененко побажав патрульним мирного неба над головою, злагоди в родинах і всіляких гараздів.

Довідково.

Станом на сьогодні штатна чисельність управління патрульної поліції в Сумській області складає 354 працівників.

В управлінні патрульної поліції Сумської області несуть службу 70 учасників бойових дій, які боронили Україну на Сході нашої держави, брали участь заходах із забезпечення національної безпеки й оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях.

Патрульні постійно несуть службу в районі проведення Операції об’єднаних сил. Так, їх головним завданням є попередження витоку до мирних регіонів зброї, боєприпасів і вибухових речовин та інших загроз для публічної безпеки.