Управління оборонної роботи,

забезпечення законності та правопорядку

 

юридична адреса: майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000

фактичне розташування: вулиця Першотравнева, 29, місто Суми, 40000

тел. (0542) 70-13-53
e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

УПЕВНЕНИЙ, ЩО ПРИКОРДОННИКИ СУМЩИНИ ЗАВЖДИ ЗАЛИШАТИМУТЬСЯ ВЗІРЦЕМ МУЖНОСТІ, ЧЕСТІ, ВІДДАНОСТІ СВОЄМУ НАРОДОВІ ТА ОБОВ’ЯЗКУ, – ВАСИЛЬ ХОМА

Такими словами голова Сумської облдержадміністрації привітав із Днем прикордонника України представників Сумського прикордонного загону

«В умовах зовнішньої загрози недоторканість державного кордону є особливо важливим фактором подальшого розвитку держави. І це покладає на прикордонників особливу відповідальність за долю України, її незалежність і цілісність, – зазначив Василь Хома. – У 2014-2015 роках прикордонники першими стали на захист територіальної цілісності держави. Тож схиляємо голови перед пам’яттю загиблих на бойовому посту прикордонників і сердечно вітаємо офіцерів, військовослужбовців, ветеранів прикордонної служби з нагоди професійного свята».

Голова Сумської облдержадміністрації подякував прикордонникам за сумлінне виконання конституційного обов’язку, захист державних рубежів, суверенітету і територіальної цілісності нашої держави.

«Упевнений, що прикордонники Сумщини завжди залишатимуться взірцем мужності, честі, відданості своєму народові та обов’язку, – наголосив він. – Бажаю кожному прикордоннику міцного здоров’я та успішної служби, вашим родинам – злагоди і добробуту, а головне – миру і процвітання нашій країні!»

Василь Хома вручив Почесні грамоти та Подяки голови Сумської облдержадміністрації особовому складу Сумського прикордонного загону Державної прикордонної служби України з нагоди Дня прикордонника.

Грамоти отримали підполковник Максим ЯРОВИЙ, майор Іван АНДРОЩУК,  майор Юрій БАЙДИЧ, капітани Олексій ОСТРОВСЬКИЙ та Ярослав СТУС і лейтенант Сергій ПОБИВАЙЛО.