Управління оборонної роботи,

забезпечення законності та правопорядку

 

юридична адреса: майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000

фактичне розташування: вулиця Першотравнева, 29, місто Суми, 40000

тел. (0542) 70-13-53
e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВІДБУЛАСЯ НАРАДА З ПИТАНЬ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОВЕДЕННЯ НАВЧАЛЬНИХ ЗБОРІВ СУМСЬКОЇ БРИГАДИ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ

29 квітня під керівництвом заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Вячеслава ПЕЧЕНЕНКА відбулася нарада з питань організації проведення навчальних зборів Сумської бригади територіальної оборони.

У нараді взяли участь заступник голови Сумської облдержадміністрації Вікторія МЕДВІДЬ, військовий комісар Сумського обласного територіального центру комплектування та призову Олексій СІРОШТАН, ректор Сумського державного університету Василь КАРПУША, голова Сумської районної державної адміністрації Руслан СІРЕНКО та керівники Департаменту розвитку інфраструктури, управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської обласної державної адміністрації.

Як зазначив Вячеслав ПЕЧЕНЕНКО, з 12 до 26 травня цього року будуть проведені навчальні збори Сумської бригади територіальної оборони з практичним призовом резервістів та військовозобов’язаних. Навчання проводитиметься у 5 населених пунктах Сумського, Роменського, Конотопського, Охтирського та Шосткинського районів.

Метою навчальних зборів буде удосконалення навичок у військовій справі резервістів та військовозобов’язаних Сумської бригади територіальної оборони, які надають змогу забезпечувати обороноздатність як Сумської області, так і держави загалом.

В ході наради обговорено конкретні питання організації територіальної оборони, розміщення резервістів, їх забезпечення та надані протокольні доручення.