Управління оборонної роботи,

забезпечення законності та правопорядку

 

юридична адреса: майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000

фактичне розташування: вулиця Першотравнева, 29, місто Суми, 40000

тел. (0542) 70-13-53
e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВІТАЄМО ВІЙСЬКОВУ ЧАСТИНУ 3051 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ З 28-Ю РІЧНИЦЕЮ З ДНЯ СТВОРЕННЯ

За дорученням голови Сумської облдержадміністрації Василя ХОМИ, заступник голови облдержадміністрації Вячеслав ПЕЧЕНЕНКО та начальник управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської обласної державної адміністрації Віталій ТИМОШЕНКО привітали особовий склад військової частини 3051 Національної гвардії України з Днем її створення.

Посадовці висловили вдячність військовослужбовцям за самовіддану працю, мужність та стійкість, почесне виконання військового обов’язку перед державою та за вірність присязі, повсякденний захист та охорону життя людей!

«Сила та міць української держави – у єдності армії та народу. У військовослужбовців Національної гвардії України є святі слова, які переконливо визначають роль і призначення національного війська – служити українському народові. У відповідальний час народ завжди з особливою увагою дивиться на своїх захисників, для яких служіння народу – найвища честь, покликання, обов’язок», - зазначив Вячеслав ПЕЧЕНЕНКО.

Заступник голови Сумської облдержадміністрації побажав всім міцного здоров’я, злагоди, оптимізму, мирного неба над головою, наснаги та невичерпної енергій для виконання почесного обов’язку перед нашою Батьківщиною.

За сумлінне і бездоганне виконання службового обов’язку, вірність присязі та з нагоди 28-ї річниці з Дня створення військової частини було вручено почесні грамоти голови Сумської облдержадміністрації кращим військовослужбовцям частини.