Управління оборонної роботи,

забезпечення законності та правопорядку

 

юридична адреса: майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000

фактичне розташування: вулиця Першотравнева, 29, місто Суми, 40000

тел. (0542) 70-13-53
e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

СПІВПРАЦЯ ОРГАНІВ ДЕРЖАНОЇ ВЛАДИ ТА ОРГАНІВ ПРОБАЦІЇ – ЗАПОРУКА УСПІХУ СУСПІЛЬСТВА

17 березня 2021 року заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Вячеслав ПЕЧЕНЕНКО та начальник управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської обласної державної адміністрації Віталій ТИМОШЕНКО з робочим візитом відвідали філію Державної установи «Центр пробації» в Сумській області.

Метою робочої поїздки куратора правоохоронних органів Вячеслава ПЕЧЕНЕНКА було ознайомлення з основними завданнями та функціями, які покладені на персонал підрозділів, та вивчення стану їх матеріального забезпечення.

Куратор правоохоронних органів і начальник Управління проінспектували умови праці трьох підрозділів, які діють на території міста Суми та розміщені в адміністративній будівлі Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції: відділ охорони і режиму в Сумській області управління охорони та режиму  Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції; філія Державної установи «Центр охорони здоров’я ДКВС України» в Сумській області та філія Державної установи «Центр пробації» в Сумській області.

«Сьогодні співпрацю органів державної влади та органів пробації в області необхідно поставити на новий рівень взаємодії, який дієво впливатиме на роботу з правопорушниками, сприятиме не лише попередженню вчинення повторних злочинів серед осіб, які вже їх вчинили, а й виправленню таких осіб. В цьому запорука успіху як персоналу служби пробації, так і суспільства в цілому» - підсумував результат зустрічі Вячеслав ПЕЧЕНЕНКО.