Управління оборонної роботи,

забезпечення законності та правопорядку

 

юридична адреса: майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000

фактичне розташування: вулиця Першотравнева, 29, місто Суми, 40000

тел. (0542) 70-13-53
e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

З ТАКИМИ АРТИЛЕРИСТАМИ СУМЩИНА БУДЕ В БЕЗПЕЦІ

2 березня 2021 року за дорученням голови Сумської обласної державної адміністрації Василя ХОМИ, заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Вячеслав ПЕЧЕНЕНКО та тимчасово виконуючий обов’язки начальника управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської обласної державної адміністрації Михайло КРИВОРОТЕНКО з робочою поїздкою відвідали військову частину А1476 Збройних Сил України, військову прокуратуру Сумського гарнізону та відділення Військової служби правопорядку Полтавського зонального відділу військової служби правопорядку.

Вячеслав Печененко ознайомився із матеріальною базою військової частини, оглянув казармені приміщення, штаб бригади, вартове приміщення, де на сьогодні ведуться ремонтні роботи та парк військової техніки. Також ознайомився із завданнями та функціями, які виконують військовослужбовці, у тому числі в районі проведення Операції об’єднаних сил.

Куратор оборонного сектору обговорив із командуванням питання необхідності та важливості зберігання матеріальних цінностей та військового майна.

Під час зустрічі з керівництвом громадської організації учасників АТО/ООС бригади обговорено питання щодо соціального захисту учасників бойових дій та членів їх сімей.

Посадовець відмітив позитивні моменти із забезпечення правопорядку і військової дисципліни серед військовослужбовців Збройних Сил України у місці дислокації військової частини, окремо відмітив та подякував військовослужбовцям за їх самовіддачу у виконанні своїх службових обов'язків.

Вячеслав Печененко залишився задоволеним результатами проведеної зустрічі. За результатами зустрічі були узгоджені питання щодо подальшої співпраці та першочергового вирішення актуальних проблем.

Також наголосив на тому, що Сумська облдержадміністрація на чолі з Василем Хомою, спільно з місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування області, і в подальшому будуть підтримувати та надавати допомогу військовим формуванням що знаходяться на території області.