Управління оборонної роботи,

забезпечення законності та правопорядку

 

юридична адреса: майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000

фактичне розташування: вулиця Першотравнева, 29, місто Суми, 40000

тел. (0542) 70-13-53
e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

УМОВИ УТРИМАННЯ ЗАСУДЖЕНИХ МАЮТЬ ВІДПОВІДАТИ ЄВРОПЕЙСЬКИМ СТАНДАРТАМ, – ВЯЧЕСЛАВ ПЕЧЕНЕНКО

Заступник голови облдержадміністрації Вячеслав ПЕЧЕНЕНКО на цьому наголосив під час засідання Сумської обласної спостережної комісії

Учасниками засідання були розглянуті підсумки роботи комісії за 2020 рік, затверджено план роботи на 2021 рік (до травня 2021 року, на період дії чинного складу комісії), заслухано голів районних та міських спостережних комісій, а також начальників установ виконання покарань, що розташовані на території області та філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області.

За результатами засідання було прийнято рішення щодо налагодження тісної взаємодії та співпраці з місцевими спостережними комісіями, установами виконання покарань щодо покращення здійснення громадського контролю за дотриманням прав, основних свобод та законних інтересів засуджених та осіб, узятих під варту, вжиття заходів щодо пошуку ринку збуту товарів, які виробляються установами. Також були напрацьовані плани щодо надання установам фінансової допомоги з місцевих бюджетів різних рівнів.

Довідково. Відповідно до розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації  від 24.02.2021 № 102-ОД було внесено зміни до складу чинної спостережної комісії та призначено Вячеслава Печененка головою обласної комісії.