Управління оборонної роботи,

забезпечення законності та правопорядку

 

юридична адреса: майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000

фактичне розташування: вулиця Першотравнева, 29, місто Суми, 40000

тел. (0542) 70-13-53
e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ВЯЧЕСЛАВ ПЕЧЕНЕНКО ВІДВІДАВ КОНОТОПЩИНУ

25 лютого 2021 року за дорученням голови Сумської облдержадміністрації Василя ХОМИ заступник голови облдержадміністрації Вячеслав ПЕЧЕНЕНКО спільно з заступником начальника управління – начальником відділу оборонної роботи та з управління персоналом управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської обласної державної адміністрації Олександром ФРОЛОВИМ з робочим візитом відвідали Конотопський район.

Під час робочої поїздки, зокрема Вячеслав Печененко прийняв участь у засіданні сесії Конотопської міської ради, на якій міський голова Артем СЕМЕНІХІН прийняв присягу.

Куратор правоохоронних органів Сумщини провів зустріч з головою Конотопської районної державної адміністрації Анатолієм Бескоровайним та обговорив з ним нагальні питання Конотопщини, які необхідно вирішити. У тому числі, йшлося про підготовку проведення призову на строкову військову службу громадян України, залучення інвестицій та ремонт доріг.

Також Вячеслав Печененко відвідав Державну установу «Конотопський виправний центр (№130)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції. Посадовець оглянув соціально-побутові умови тримання засуджених осіб до обмеження волі, виробництво, що діє в установі, обговорив з його керівництвом проблемні питання та шляхи їх вирішення і подальшої співпраці.

Зокрема, домовилися спільно вжити заходів, спрямованих на пошук ринку збуту товарів, які виробляються вищезазначеною Державною установою, у тому числі із дерева та швейним виробам.

За результатами зустрічі напрацьовані також плани з надання вищезазначеній установі Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції фінансової допомоги з місцевих бюджетів різних рівнів і на найближчому засіданні Сумської обласної спостережної комісії обговорити питання покращення умов тримання осіб, засуджених до обмеження волі, у тому числі і здійснення громадського контролю в цьому напрямку.