Управління взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 70-13-51
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

25 РОКІВ НА ЗАХИСТІ ПРАВОПОРЯДКУ

З 25-ю річницею створення військової частини 3051 Національної гвардії України привітав Сумських нацгвардійців начальник управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної  роботи облдержадміністрації Віталій ТИМОШЕНКО

«Захищати територіальну цілісність і незалежність держави - це почесна місія. Високий рівень довіри суспільства до вас є результатом самовідданої праці, мужності та стійкості особового складу», – говорив у вітальному слові Віталій ТИМОШЕНКО.

Розуміючи важливість, облдержадміністрація та обласна рада не залишається осторонь і всіляко сприяє піднесенню престижності військової служби та розвитку військової частини 3051 Національної гвардії України.

Так, з обласного бюджету в минулому році виділено 500 тисяч гривень, а  вже в цьому році було виділено понад 600 тисяч гривень на придбання будівельних матеріалів та проведення ремонтних робіт у військовій частині та відновлення техніки.

По завершенню, посадовець вручив почесні грамоти голови облдержадміністрації кращим військовослужбовцям військової частини та нагадав, що сила та міць нашої держави - у єдності.