Управління взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 70-13-51
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

СУМСЬКА ОБЛАСТЬ ВИЗНАЧЕНА ОДНІЄЮ З КРАЩИХ ОБЛАСТЕЙ В ЗОНІ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ОПЕРАТИВНОГО КОМАНДУВАННЯ «ПІВНІЧ» З НАДАННЯ ШЕФСЬКОЇ ДОПОМОГИ ВІЙСЬКОВИМ ЧАСТИНАМ

Про це 02 липня 2018 року під час апаратної наради повідомив начальник управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської обласної державної адміністрації  Віталій ТИМОШЕНКО.

Як повідомив посадовець, протягом 2017 року за ініціативи Сумської обласної державної адміністрації, підтримки голови облдержадміністрації Миколи КЛОЧКА та підтримки депутатського корпусу з місцевих бюджетів було виділено майже 6 млн. грн.

Крім того, за організаційної підтримки органів влади надано благодійної допомоги військовим частинам на суму орієнтовно 500 тис. грн.

У 2018 році з обласного та місцевих бюджетів області вже виділено майже 2 млн. 270 тис. грн., а благодійної допомоги військовим частинам надано на суму близько 230 тис. грн.

Сумська облдержадміністрація не стоїть осторонь тих проблем, які виникають у військовослужбовців на передовій. У цьому році на чолі з головою Сумської обласної державної адміністрації Миколою КЛОЧКОМ, здійснювався виїзд до прикордонників, які перебувають у Донецькій області. Їм була надана допомога на суму майже 250 тис.грн., - також зауважив Віталій ТИМОШЕНКО.

З метою забезпечення належного рівня правопорядку та громадської безпеки приділяється значна увага підтримці правоохоронних органів. Так, зокрема в  2017 році виділено майже 2,3 млн. грн., у 2018 році вже надана допомога на суму понад 2,5 млн. грн.

Місцеві органи влади і в подальшому будуть підтримувати військові частини Збройних Сил України, інші військові формування та правоохоронні органи Сумської області.