Управління взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 70-13-51
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВПРОВАДЖЕННЯ У ПОВСЯКДЕННУ ДІЯЛЬНІСТЬ РЕСУРСУ «PROZORRO» - ОДИН ІЗ НАЙВАЖЛИВІШИХ ЧИННИКІВ ЗНИЩЕННЯ КОРУПЦІЙНОЇ СКЛАДОВОЇ У ФОРМУВАННІ ВИДАТКІВ ДЕРЖАВНОГО ТА МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ

Такий основний меседж семінар-наради з питань щодо реалізації вимог Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», яка відбулася 15 червня 2017 року в Сумській обласній державній адміністрації.

 У семінар-нараді взяли участь заступник начальника управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської обласної державної адміністрації Олександр ФРОЛОВ, менеджер по роботі з органами місцевого  самоврядування ДП «ПРОЗОРРО» Олексій МОЧАН,  представники електронного торгового майданчика «Національна електронна біржа» Андрій ГОЛУБОВИЧ, Євгенія БОЖКО, БЕРЛІНСЬКИЙ та інші.

«Сьогодні закупівля товарів та послуг за рахунок державних коштів та коштів місцевих громад стала більш прозорою, економічно ефективною та контрольованою з боку суспільства. Ця система вже діє і ми усі бачимо вельми позитивний результат цієї роботи. Економія бюджетних коштів у результаті проведення електронних торгів за 2017 рік склала 289,92 млн. гривень (на 01.06.2018 склала 97,66 млн. гривень)» - зауважив під час виступу Олександр ФРОЛОВ.

Присутні мали можливість почути інформацію практично «з перших вуст» про зміни в законодавстві, отримати відповіді на питання щодо процесу продажів державного та комунального майна на аукціонах через електронні торгові майданчики системи «PROZORRO» та познайомитися з технологією продажів на майданчику.