Управління взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 70-13-51
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПРІОРИТЕТНИМ НАПРЯМКОМ РОЗВИТКУ ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД Є БЕЗПЕКОВА СКЛАДОВА

На це, сьогодні 15 червня 2018 року, під час спільного семінару «Безпековий вимір в роботі об’єднаних територіальних громад Сумської області» в конгрес-центрі Сумського державного університету  звернув увагу заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Іван БОРШОШ.

У семінарі також взяли участь, т.в.о. начальника управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської обласної державної адміністрації Михайло КРИВОРОТЕНКО, директор відокремленого підрозділу «Центр розвитку місцевого самоврядування» у Сумській області Олександр ХОРУЖЕНКО, представник Харківського національного університету ім. В.Каразіна Дмитро ЛУК’ЯНЕЦЬ, представник Національної ради з питань телебачення та радіомовлення України Лариса ЯКУБЕНКО та інші.

Іван БОРШОШ нагадав присутнім, що з метою проведення реформ у сфері місцевого самоврядування та децентралізації повноважень органів виконавчої влади на території Сумської області активно проходить процес добровільного об’єднання територіальних громад сіл, селищ, міст, а також добровільного приєднання до об’єднаних територіальних громад.

 Даний захід проведено в рамках реалізації U-LEAD з Європою «Програма для України - розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку».