Управління взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 70-13-51
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

СТРОКОВА ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА – ЦЕ ПОЧЕСНИЙ ОБОВ’ЯЗОК КОЖНОГО ГРОМАДЯНИНА

Про це під час виїзної наради 21 травня 2018 року повідомив начальник управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської обласної державної адміністрації  Віталій ТИМОШЕНКО.

Під головуванням заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Івана БОРШОША в Конотопській районній державній адміністрації відбулася виїзна нарада з питань проведення призову громадян на строкову військову службу.

Як було зазначено під час наради, в Конотопському районні планові завдання вже виконано на 120 %, в той час в м.Конотоп завдання виконані лише на 45%.

«Громадяни Сумського регіону як завжди свідомі та патріотично налаштовані, але разом з цим, в деяких районах та містах необхідно посилити роз’яснювальну роботу серед молоді»,- наголосив посадовець.

Відповідна нарада  відбулася сьогодні  і в Сумській міській раді. В ході зустрічі було обговорено проблемні питання призову громадян на строкову військову службу. Вкотре було наголошено на необхідності повного виконання завдань з призову спільними зусиллями органів влади та Сумського міський військового комісаріату. Разом з тим на сьогодні планові завдання з призову в м. Суми виконані лише на 40 %.

За результатами нарад прийнято ряд рішень щодо удосконалення призову громадян на строкову військову службу.