Управління взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 70-13-51
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ОНОВЛЕНИЙ СКЛАД СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ СПОСТЕРЕЖНОЇ КОМІСІЇ ПОСИЛИТЬ ЗДІЙСНЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО КОНТРОЛЮ В УСТАНОВАХ ВИКОНАННЯ ПОКАРАНЬ ОБЛАСТІ

Про це під час чергової наради Сумської обласної спостережної комісії повідомив начальник управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської обласної державної адміністрації  Віталій ТИМОШЕНКО.

«Протягом 2017 року проведено 12 засідань Сумської обласної спостережної комісії, у тому числі виїзні», – зазначив Віталій ТИМОШЕНКО. 

За його словами оновлений склад Сумської обласної спостережної комісії приділить увагу не лише дотриманню законних прав і свобод засуджених осіб, а й питанню кадрового комплектування особового складу установ, та збереження матеріально-технічної бази діючих установ на території області.

Як зазначив начальник управління, незважаючи на зусилля обласної влади, в умовах реформування системи виконання покарань, на жаль, припиняється функціонування Державної установи «Шосткинська виправної колонії № 66», що негативно  вплине на політичну та криміногенну ситуацію на території міста Шостка та Шосткинського району та понесло негативний соціальний наслідок: 243 співробітники виправної установи втратили роботу.

Незважаючи на все, влада області не залишається осторонь. За ініціативи облдержадміністрації та підтримки Сумської районної державної адміністрації, для Державної установи «Сумська виправна колонія № 116» та Державної установи «Сумський слідчий ізолятор» було виділено по 500 тис. грн. кожній установі.

Під час засідання Сумської обласної спостережної комісії заслухали доповіді виступаючих, розглянуто ряд організаційних питань, проведено вибори заступника голови Сумської обласної спостережної комісії, обговорено план роботи на 2018 рік та вручено грамоти.