Управління взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 70-13-51
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

І ПОДВИГАМ НЕ БУДЕ ЗАБУТТЯ…

09 травня 2018 року працівники управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської обласної державної адміністрації на чолі з начальником управління Віталієм ТИМОШЕНКО взяли участь у заходах, присвячених 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Співробітники управління поклали  квіти до могил сучасних воїнів-героїв на Центральному кладовищі та біля Меморіального комплексу «Вічна Слава». Вшановуючи ветеранів, які вижили в тій війні, і підняли країну з руїн та пам’ять захисників країни, які полягли в Другій світовій війні, схилили голови перед тими, хто віддав своє життя за перемогу.

За сприяння управління, біля Театральної площі відбулася виставка військової техніки та стрілецької зброї. Кожен охочий міг сфотографуватися біля техніки, посидіти за кермом та потримати зброю у руках, а також спробувати страви польової кухні.

Війна торкнулася кожної родини України. Друга світова війна найстрашніша в історії людства, загинуло більше 14 мільйонів осіб.

Пам’ятаємо минуле, заради майбутнього…