Управління взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 70-13-51
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПИТАННЯ ПУБЛІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА ПОРЯДКУ ЗАВЖДИ НА КОНТРОЛІ

Свої дії щодо забезпечення публічної безпеки та порядку на території області під час відзначення Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні узгодили учасники спільної наради правоохоронних органів області, облдержадміністрації та обласної ради.

Заступник голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ звернув увагу керівництва районних державних адміністрацій, а особливо керівництва прикордонних районних державних адміністрацій на збереження стабільності суспільно-політичної ситуації, профілактику порушень громадського порядку, запобігання провокаціям та конфліктам, іншим деструктивним діям, що можуть становити потенційну загрозу безпеці громадян. Черговий раз акцентував також на неприпустимості використання комуністичної символіки під виглядом «прапора Перемоги» і так званих «георгіївських» стрічок.

Також він звернувся до керівників районів та міст з проханням вжити відповідних заходів реагування, провести наради з місцевими осередками політичних партій, громадських об’єднань з цього питання та забезпечити виконання на місцях вимог законів України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» та «Про внесення зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо заборони виготовлення та пропаганди георгіївської (гвардійської) стрічки».

Начальник управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської обласної державної адміністрації Віталій ТИМОШЕНКО переконаний, що питання дотримання правопорядку та безпеки громадян, у тому числі під час проведення заходів зі святкування Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні є спільним завданням правоохоронних органів, органів державної влади та громадськості.

Тож учасники наради вирішили, що повинні працювати під час святкового вихідного дня в посиленому режимі і спільними зусиллями зробити усе можливе для того, щоб кожна людина відчувала себе в безпеці та спокою, не допустити зростання напруги у суспільстві. Громадськості варто усвідомити свій рівень відповідальності за суспільний спокій, не вестися на провокації та навмисно не створювати конфліктних ситуацій.