Управління взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 70-13-51
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

УПРАВЛІННЯ ДОЛУЧИЛОСЯ ДО НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ

20 квітня начальник управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської обласної державної адміністрації Віталій ТИМОШЕНКО взяв участь у IX Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні питання сучасної науки і права», яка відбулася на базі Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ.

Метою проведення щорічної конференції є обмін інформацією про наукові здобутки студентів та курсантів вищих навчальних закладів України у сфері юриспруденції, економіки, філософії, соціології, історії, лінгвістики, гуманітарної освіти, а також окреслення подальших перспектив наукових пошуків молоді.

У роботі конференції взяли участь близько 100 молодих науковців-правників з вищих навчальних закладів міста Суми, Харкова, Києва, Львова та інших міст України для того, щоб поділитися своїми науковими здобутками в різних галузях права, економіки та суспільних наук.

Віталій ТИМОШЕНКО звернувся з вітальним словом до учасників конференції та побажав присутнім плідної роботи, палких дискусій та визначення шляхів вирішення найбільш актуальних проблем сучасної науки і права.