Управління взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 70-13-51
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВІТАЄМО ПЕНІТЕНЦІАРІЇВ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!

Двадцять років тому, 22 квітня 1998 року, Указом Президента України було створено Державний департамент України з питань виконання покарань як центральний орган виконавчої влади зі спеціальним статусом, який в подальшому було реорганізовано в Державну пенітенціарну службу України.

Сьогодні Державна пенітенціарна служба продовжує кращі професійні традиції та залишається важливою складовою державного механізму, що забезпечує безпеку суспільства.

Обласні органи влади не залишаються осторонь, намагаються робити все, щоб допомогти пенітенціарній службі регіону.

Лише за останній рік за ініціативи та підтримки обласної влади для потреб пенітенціарної служби регіону було виділено більше 1 млн. грн.

Крім того, органи влади області допомагають особовому складу установ виконання покарань у виправленні та ресоціалізацію засуджених шляхом проведення засідань спостережних комісій із залученням громадських організацій, представників підприємств, установ, засобів масової інформації.

Професія пенітенціарія не має героїчного пафосу та романтики притаманних іншим фахам, але є необхідною, оскільки забезпечує безпеку суспільства, нормальне життя та спокій громадян, а повсякденна робота пов’язана з багатьма обмеженнями та не завжди належним чином визнається у суспільстві.

Невід’ємна частина колективу - ветерани кримінально-виконавчої системи, що багато років формували кращі професійні традиції, які успадковує покоління молодих працівників.

Напередодні святкового для всіх пенітенціаріїв дня, сердечно вітаю працівників та ветеранів пенітенціарної системи з професійним святом та бажаю міцного здоров’я, щастя й родинного благополуччя, удачі, нових професійних перемог, витримки й наснаги у відповідальній справі служіння народові та Державі!

Нехай вас береже Бог від усякого лиха. Повертайтеся кожен день в свій будинок в цілості й повному здоров’ї. Нехай ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою, впевненістю у завтрашньому дні!

Успіхів вам у нелегкій праці!

Зі святом вас, колеги!