Управління взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 70-13-51
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

МИКОЛА КЛОЧКО: «ДЯКУЮ ВАМ, ЩО ЗАХИЩАЄТЕ УКРАЇНУ»

Голова облдержадміністрації передав від Сумщини гуманітарний вантаж Краматорському прикордонному загону.

Очільник області разом із своїм заступником Іваном БОРШОШЕМ та начальником управління взаємодії із правоохоронними органами та оборонної роботи Віталієм ТИМОШЕНКОМ привезли підрозділам прикордонної служби, які виконують завдання в зоні проведення АТО, 7 тонн продуктів харчування і 15 м3 лісоматеріалів, що будуть використовуватися для укріплення захисних споруд.

Микола Клочко подякував прикордонникам за те, що вони захищають Україну на її рубежах та дарують жителям Сумщини можливість жити і працювати під мирним небом.

«Вірю, що завдяки мужності, сміливості і стійкості кожного з вас наша держава вистоїть у цій гібридній війні, – наголосив Микола Клочко. – Я дякую вам за це і хочу низько вклонитися. І цією гуманітарною допомогою від нашої області я ще раз хочу засвідчити, що з вами Сумщина, з вами Україна».

Начальник Донецько-Луганського регіонального управління Держприкордонслужби генерал-майор Володимир БОНДАР та начальник Краматорського прикордонного загону полковник Анатолій ФЕДОРЧУК подякували керівництву Сумщини за гуманітарний вантаж і за небайдужість до служби прикордонників у зоні АТО.

За інформацією офіційного сайту Сумської обласної державної адміністрації.