Управління взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи
майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000,
тел. (0542) 70-13-51
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ЗАБЕЗПЕЧУЄМО БЕЗПЕКУ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

Сьогодні, 04 квітня 2018 року, проведено нараду з питань забезпечення безпеки дорожнього руху на мості через річку Ворскла в с.Клементове та на дорогах населених пунктів Охтирського району.

Під головуванням заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Івана БОРШОША у нараді взяли участь начальник управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської обласної державної адміністрації Віталій ТИМОШЕНКО, працівники управління, начальник управління патрульної поліції в Сумській області Олексій КАЛЮЖНИЙ, представники ДП «Сумський облавтодор», Служби автомобільних доріг в Сумській області, управління інфраструктури Сумської обласної державної адміністрації.

«Забезпечити безпеку громадян та зберегти їхнє життя в цій складній ситуації – наше пріоритетне завдання», - наголосив Іван БОРШОШ.

«Дотримання правил дорожнього руху та встановленого режиму використання мосту дасть змогу убезпечити громадян  від надзвичайних ситуацій та інших небезпечних наслідків», - зазначив Віталій ТИМОШЕНКО.

 За результатами наради прийняті відповідні рішення, щодо покращення та забезпечення безпечного дорожнього руху в Охтирському районі.